PS5 PS4 53

Asterix & Obelix XXL: Romastered

Audio
fr, de, en, it, es
Subtitles
fr, de, it, en, es

Price change history

Lowest price: € 5,99 PS+: € 5,99
Release date: Oct. 22, 2020

Description

We bevinden ons in het jaar 50 voor Christus. Heel Gallië is bezet door de Romeinen. Nou ja, dat is niet helemaal waar! Een klein dorpje met volhardende Galliërs verzet zich nog steeds tegen de indringer. En het leven is niet makkelijk voor de garnizoenen van Romeinse veteranen van de afgeschermde kampen van Babaorum, Aquarium, Laudanum en Petitbonum.

Er heerste vrede in het kleine dorpje Armorica, waar de dorpelingen zich bezighielden met hun dagelijkse werkzaamheden. Onze twee helden, Asterix en Obelix, jagen op wilde zwijnen, de smid en de visboer maken ruzie en de baas van het dorp wordt op zijn schild over het dorpsplein gedragen.

Maar op een mooie dag, na een dag jagen, zien Asterix en Obelix dat het dorp is geplunderd en in brand is gestoken door de Romeinen! Asterix en Obelix gaan snel de dorpelingen helpen, vergezeld door hun trouwe Idéfix. Onderweg brengen ze een bezoek aan Normandië, Griekenland, Helvetia, Egypte en tenslotte Rome, om de dorpelingen te redden uit de klauwen van de keizer Cesar...

Herontdek het eerste avontuur XXL van jullie lievelings-Galliërs in deze Romeinse remaster van het origineel!

Wissel af tussen Asterix & Obelix en reis door verschillende gebieden ter wereld zoals Griekenland of Egypte om Bonemine, Falbala, Panoramix en het hele Gallische dorp te bevrijden.

Neem het op tegen alle Romeinen, piraten en vikings die het lef hebben jullie de weg proberen te belemmeren! Met behulp van de magische toverdrank kan niets u tegenhouden.

En als kers op het wild zwijn zijn er 4 NIEUWE SPELMODI beschikbaar:
-De Modus Parcours voor degenen die gek zijn op trucjes
-De Modus tegen de zandloper voor degenen die houden van snelheid
-De Modus Extreem voor de meest onverschrokken Galliërs
-De Modus Retro om op elk moment terug te keren naar de oorspronkelijke grafische elementen!
Information from the official PlayStation Store site. All Rights Reserved.

Trophies for Asterix & Obelix XXL: Romastered