Yu-Gi-Oh! Waking The Dragons: Joey's Journey

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 21 zł, PS+: 21 zł — Release date: Dec. 8, 2016

Description

Zagraj dwiema taliami wstępnie przygotowanych kart Red-Eyes i PSY-Frame. Zawiera dodatkowe pojedynki w Yu-Gi-Oh! Kampania i tryb wyzwania.

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©1996 KAZUKI TAKAHASHI
©2014 NAS ・TV TOKYO

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments