Zestaw Battlefield

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 33 zł, PS+: 33 zł — Release date: June 23, 2015

Description Description

Zestaw zawiera gry Battlefield 4™ i Battlefield™ Hardline. W kampanii jednoosobowej Battlefield™ Hardline gracz wciela się w postać Nicka Mendozy – młodego detektywa pragnącego zemsty na dawnych partnerach, którzy zawiedli jego zaufanie. Natomiast w grze online (np. w trybach „Napad” czy „Na ratunek”) ściga się przestępców, rabuje skarbce i ratuje zakładników, grając jako gliniarz lub przestępca. Battlefield 4™ to przełomowa strzelanka obfitująca w momenty, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej. Tylko w Battlefield wysadzisz w powietrze tamę lub wieżowiec i poprowadzisz atak morski, siedząc za sterem kanonierki.
Opcjonalne zakupy w grze
Battlefield™ Hardline
1 gracz
Gracze sieciowi 2-66 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
Funkcja wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Battlefield™ 4
1 gracz
Gracze sieciowi 2-64 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
Funkcja wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
AKTUALNE INFORMACJE O PRODUKCIE, UMOWA UŻYTKOWNIKA ORAZ INFORMACJE O ZABEZPIECZENIACH TECHNICZNYCH BĘDĄ UMIESZCZANE POD ADRESEM WWW.EA.COM/PL/1/PRODUCT-EULAS. DO GRY MOGĄ BYĆ WYMAGANE: POŁĄCZENIE Z INTERNETEM, KONTO ORIGIN, AKCEPTACJA UMOWY UŻYTKOWNIKA ORAZ DOKONANIE REJESTRACJI PRZY POMOCY KODU PRODUKTU. REGULAMIN EA, ZASADY OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ORAZ ZASADY DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIE MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE WWW.EA.COM/PL. ABY ZAŁOŻYĆ KONTO ORIGIN, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT. EA MOŻE ZAPRZESTAĆ UDOSTĘPNIANIA FUNKCJI SIECIOWYCH PO 30 DNIACH OD ZAMIESZCZENIA STOSOWNEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW.EA.COM/PL/1/SERVICE-UPDATES.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)