Sword Art Online: Lost Song

1 1 18 23 26
PSN 209 zł 33 zł until 09/26/2019 1:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 33 zł, PS+: 33 zł — Release date: Nov. 13, 2015

Description

Po raz pierwszy przemierzaj krainy ALfheimu! Dołącz do Kirito w jego wirtualnej podróży i odkryjcie nowy obszar dostępny w ALfheim Online - Svart Alfheim, zawieszony w powietrzu świat złożony z kontynentów pod kontrolą Lewitującego Miasta Ryne. W tej oryginalnej historii pojawią się nowe oraz znane już postacie, a także wyjątkowe tereny tworzące tę wersję wirtualnego wszechświata! Sword Art Online: Lost Song to nowe bitwy powietrzne oraz mnóstwo możliwości personalizacji. Link Start! Świat Sword Art Online czeka na ciebie i mistrza dwóch mieczy - Kirito - by powitać was najwspanialszą z przygód!

1 gracz
Liczba Graczy W Sieci: 2–16 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
funkcje cross-platformowe
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©2014 REKI KAWAHARA/PUBLISHED BY KADOKAWA CORPORATION ASCII MEDIA WORKS/SAOII Project
Game ©BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments