World Of Final Fantasy

1 2 12 34 22
PSN 99 zł 49,50 zł until 09/26/2019 1:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 49,50 zł, PS+: 49,50 zł — Release date: Jan. 9, 2017

Description

Rozpocznij niezwykłą przygodę w najnowszej części WORLD OF FINAL FANTASY. Dzięki czarującej grafice zarówno młodzi, jak i młodzi duchem będą mieli okazję schwytać, dopasować i rozwijać najbardziej rozpoznawalne potwory poprzez zbieranie ich w stosy, by utworzyć zachwycające i strategiczne wieże potworów.

Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2016 SQUARE ENIX CO., LTD. All Rights Reserved. CHARACTER DESIGN: TETSUYA NOMURA / YASUHISA IZUMISAWA

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

DLC

Comments