Jak And Daxter: The Precursor Legacy

1 4 12 22
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 21 zł, PS+: 21 zł — Release date: Aug. 23, 2017

Description Description

Sprawa wygląda następująco: Daxter miał pewien wypadek, w wyniku którego stał się dużo mniejszy, słodszy, futrzany i bardziej wygadany. W skrócie: stał się ottselem.
Z tym problemem Daxter zwraca się do Jaka, najlepszego kumpla, by ramię w ramię wyruszyć na poszukiwanie antidotum, a przy okazji na spotkanie przygody pełnej spektakularnych walk, niecodziennych pojazdów i ciętego humoru. Okazuje się jednak, że rozwiązanie problemu Daxtera wcale nie będzie proste, a bohaterowie napotkają na swej drodze całą armię czarnych charakterów i zostaną uwikłani w skomplikowane intrygi…
Pierwsza, kultowa przygoda energicznego duetu po raz pierwszy na PS4™ — w rozdzielczości 1080p, z pełną obsługą trofeów, w tym platyną dla prawdziwych miłośników Kuli Prekursorów.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski

Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Jak and Daxter: the Precursor Legacy™ © 2001-2017 Sony Interactive Entertainment America LLC. Published by Sony Interactive Entertainment Europe. Created and developed by Naughty Dog, Inc. “Jak” is a trademark or a registered trademark of Sony Interactive Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)