Kolekcja Remasterów Parappa The Rapper, Locoroco I Patapon

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 42 zł, PS+: 42 zł — Release date: Sept. 21, 2017

Description Description

WCZUJ SIĘ W RYTM
Przytupuj i kołysz głową do rytmu w trzech zremasterowanych grach przygodowych na PlayStation®4:
PaRappa the Rapper™ Remastered
Wygrywaj szalone bity i zapodawaj rymy, by zdobyć serce kwiecistej wybranki. Trzymaj rytm i wykonuj polecenia mentorów, takich jak Chop Chop Master Onion, by zmierzyć się z przeciwnikami w przezabawnych rytmicznych potyczkach.
LocoRoco™ Remastered
Tylko radosne dźwięki LocoRoco zdołają uratować ten kolorowy świat przed złowrogimi Moja Corps. Rośnij, skacz i tocz się po niesamowitym, pełnym tajemnic świecie w tej muzycznej platformówce logicznej.
Patapon™ Remastered
Maszerując do rytmu pradawnych bębnów, weź udział w świętej wyprawie w poszukiwaniu mitycznego Końca świata. Wyczucie rytmu jest wszystkim. Jako wszystkowidzące bóstwo stań na czele maleńkich, jednookich wojowników w pełnych wyzwań misjach.
• W kolekcji są również trzy dynamiczne motywy na PS4™ oraz zestaw awatarów LocoRoco™.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)