Ashes Cricket Polska

1 6 8 18
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: 79,00 zł, PS+: 72,80 zł
Release date: Nov. 16, 2017

Comments Comments

Description Description

NASZ NAJWIĘKSZY TEST
Ashes Cricket to oficjalnie licencjonowana gra video prezentująca najbardziej widowiskowy turniej w krykieta na naszej planecie. W tej pełnej akcji, niesamowitych trafień i umiejętności grze będziesz mógł, w dużo bardziej realistyczny sposób niż do tej pory, sięgać po zwycięstwo w turniejach dla kobiet i mężczyzn w sezonie Ashes 2017/2018.
Dzięki niezwykłej technologii fotogrametrii od Big Aunt, Ashes Cricket oferuje niezwykłe wręcz odwzorowanie wszystkich australijskich i angielskich zespołów kobiet i mężczyzn – poczujesz się jak na murawie podczas gry. Gracze Star Test poruszają się zupełnie naturalnie, a Ty masz możliwość personalizacji gry i wyboru stylów uderzania lub toczenia. Niezwykle dopracowany silnik od Big Ant pozwala na uderzenia w trybie 360 stopni. Dla każdego z graczy gra potoczy się indywidualnym trybem!
Ten produkt działa w następujących językach: Angielski
1-4 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–4 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 12 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
Copyright 2017 Big Ant Studios PTY Ltd

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.