Casey Powell Lacrosse 16

1 6 10 10
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 51,00 zł, PS+: 51,00 zł — Release date: March 11, 2016

Description Description

• Quick Game - Brakuje ci czasu? Rozegraj szybki meczyk w swoim pokoju gościnnym! Lacrosse 16 oferuje setki drużyn do wyboru i tysiące zawodników!
• Be-a-Pro Mode - Wciel się w młodego zawodnika, gwiazdę, trenera lub zacznij grę jako nastolatek i zostań zawodowcem!
• Online Multiplayer - Nic nie daje tyle radości co rozgrywka online z przyjaciółmi i innymi przeciwnikami. Nasz silnik zbudowany jest tak naprawdę wokół rozgrywki online. Wybierz mecz i powalcz o miejsce w rankingu lub zaproś swoich znajomych do udziału w turnieju online na najwyższym poziomie. Zdobywaj odznaki i poczuj jak smakuje zwycięstwo przesuwając się w górę tabeli.
• Character Creation - Twórz zespoły, graczy, trenerów i sędziów w Lacrosse Academy i podziel się nimi z resztą świata. Lacrosse Academy oferuje mnóstwo możliwości wyboru wzrostu, wagi, koloru skóry, postury, a nawet aparycji i fryzury zawodnika. Dobór sprzętu jest niezwykle rozbudowany i umożliwia konfigurację kasków, koszulek,
Ten produkt działa w następujących językach: Angielski
1-4 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–4 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 40 MB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
(C) 2016 Big Ant Studios

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)