Fe

1 10 2 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 29 zł, PS+: 29 zł — Release date: Feb. 16, 2018

Description

Gra Fe to nowy rodzaj platformówki, w której to Ty decydujesz o przebiegu fabuły opowiedzianej bez użycia słów w miarę odkrywania coraz to nowych etapów rozgrywki.

Biegaj, wspinaj się i szybuj przez ciemny nordycki las, poznawaj tętniący życiem ekosystem pełen sekretów i tajemniczych stworzeń.

W samym centrum gry znajduje się Twój wydający różne dźwięki podopieczny, dzięki któremu będziesz mógł zrozumieć i rozmawiać z każdą żywą istotą w lesie.

Poznaj szeroki wachlarz odgłosów zwierząt, aby móc zaprzyjaźnić się lub manipulować jakimkolwiek stworzeniem – nawet roślinami. Niech prowadzą Cię ptaki, walczą po Twojej stronie niedźwiedzie, a na roślinach niech rosną jagody, dzięki którym pokonasz Cichych.

Zostań Fe i odkryj świat, którego nigdy nie będziesz chciał opuścić.

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 3 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

*OBOWIĄZUJĄ OGRANICZENIA ORAZ REGULAMIN. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE www.ea.com/games/fe/disclaimers.

© 2017 Zoink AB

Fe oraz logo Fe są znakami towarowymi należącymi do Zoink AB.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments