Konrad The Kitten VR

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 27 zł, PS+: 27 zł — Release date: Feb. 23, 2018

Description Description

Zanurz się w wirtualnym świecie Kociaka Konrada i doświadcz pierwszego wirtualnego kota, który wydaje się jakby był prawdziwy.

Konrad, uroczy kociak, potrzebuje pomocy i dużo miłości. Nakarm go, pozwól przelecieć się mu balonem i wiele, wiele więcej!
Szczególną atrakcją dla wszystkich fanów kotów jest opcjonalny tryb pluszowej zabawki, który zamienia twoją ulubioną pluszową zabawkę w witrualnego kota. Poczuj go w swoich dłoniach i baw się nim codziennie, jakby to był twój prawdziwy futrzany przyjaciel.

Graj w niesamowite minigry, prezentuj swoje umiejętności i reakcje oraz zdobywaj cenne monety. Odblokuj ponad 50 różnych akcesoriów i ubierz swojego kociaka w dowolny sposób.

Na wszystkich fanów kotów czeka moc wrażeń i atrakcji w tej wyjątkowej grze wirtualnej rzeczywistości. Poznaj nowy sposób łączenia życia z rzeczywistością wirtualną. Czy będziesz idealnym przyjacielem dla Konrada?1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Wymagany jest kontroler ruchu PlayStation®Move oraz kamera PlayStation®Camera.
Do korzystania z tego produktu niezbędne są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)