Heroine Anthem Zero Episode 1

1 15
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 21 zł, PS+: 21 zł — Release date: Feb. 28, 2018

Description

Wyróżniająca się pełną emocji ścieżką dźwiękową i piękną grafiką gra Heroine Anthem Zero to PIERWSZA CZĘŚĆ epickiej fantastycznej gry akcji od WindThunder Studio.
Niezapomniane doświadczenie łączące w sobie opowieść, muzykę i zachwycające efekty wizualne. Wkrocz do pradawnego świata pełnego przygód.

■Wyróżniające się akcenty muzyczne
Gra powstała przy współpracy z japońskimi muzykami i artystami wokalnymi

■System sprzętu i przedmiotów
Różne bronie mogą wykorzystywać wyspecjalizowane umiejętności


■Wsparcie dla wielu języków i podkład głosowy w języku japońskim
Możliwość przełączania pomiędzy napisami w języku angielskim, niemieckim, francuskim, japońskim, koreańskim oraz uproszczonym i tradycyjnym chińskim.

■Możliwość wyboru poziomu trudności
Gracze mogą wybrać poziom trudności swoich przygód

minimalna ilość wolnego miejsca 700 MB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Copyright © 2018 WINKING ENTERTAINMENT CORPORATION All Rights Reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments