The Walker VR

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 39 zł, PS+: 39 zł — Release date: July 4, 2018

Description

Gra The Walker została wybrana przez Sony do projektu China Hero Project i reprezentuje najwyższy poziom gier chińskiej produkcji. Co więcej, w 2017 roku gra ta otrzymała nagrodę Golden Plume za najlepszą grę VR. The Walker to pełna akcji, pierwszoosobowa strzelanka VR, która oferuje unikatowe, niezwykle realistyczne wrażenia dla fanów zombie. Akcja gry rozgrywa się w starym Szanghaju zamieszkiwanym przez nieumarłych egzorcystów dysponujących starożytną bronią oraz magicznymi chińskimi talizmanami.

Cechy gry
1. Pierwszoosobowa strzelanka VR połączona z walkami w bliskim kontakcie
2. Zaczaruj broń za pomocą magicznych chińskich talizmanów, aby zwiększyć jej skuteczność
3. Rób uniki lub blokuj ataki wręcz za pomocą długiego miecza
4. Staw czoła różnym rodzajom nieumarłych potworów przybywającym tłumnie ze wszystkich stron
5. 5 map, 3 poziomy trudności i specjalny tryb rush


1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Wymagany jest kontroler ruchu PlayStation®Move oraz kamera PlayStation®Camera.
Do korzystania z tego produktu niezbędne są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Copyright © 2018 WINKING ENTERTAINMENT CORPORATION All Rights Reserved

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments