Amplitude

1 9 5 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 39,00 zł, PS+: Darmowe — Release date: April 5, 2016

Description Description

Kompatybilne z PlayStation®3.
Amplitude zawiera kampanię dla pojedynczego gracza w formie składającego się z 15 utworów albumu konceptualnego, gdzie narracja przedstawiana jest poprzez amalgamat muzyki, grafiki i tekstów piosenek. Wyrusz w podróż do wnętrza ludzkiego umysłu, starając się pomóc dotkniętej śpiączką osobie w powrocie do świadomości.

Amplitude to także tryb gry wieloosobowej do czterech graczy, oferujący dowolną rozgrywkę dla wszystkich uczestników, walki drużynowe, a także pogoń za punktami w trybie współpracy. Obecne są też rankingi, które świetnie nadają się do chwalenia się wynikami, motywacji do wysiłku lub - w zależności od poziomu gracza - wyśmiania przegranych.

Licząca przeszło 30 numerów ścieżka dźwiękowa Amplitude zawiera utwory takich artystów, jak Darren Korb (Transistor), C418 (Minecraft), Danny Baranowsky (Crypt of the Necrodancer), Insomniac Games, Freezepop, a także twórczość naszych przyjaciół z Kickstartera oraz muzykę opracowaną przez naszych własnych kompozytorów z Harmonix.
1-4 graczy
minimalna ilość wolnego miejsca 3 GB
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p
Funkcja wibracji DUALSHOCK®3
Funkcje sieciowe
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2016 Sony Computer Entertainment America LLC. Amplituda jest znakiem towarowym firmy Sony Computer Entertainment America LLC. Amplituda opracowana przez Harmonix Music Systems, Inc. Harmonix i wszystkie związane tytuły i logo są znakami towarowymi firmy Harmonix Music Systems, Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)