Fist Of The North Star: Lost Paradise Polska

Email me when the price drops 11
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: 124,00 zł, PS+: 124,00 zł
Release date: Oct. 2, 2018

Comments Comments

Description Description

Fist of the North Star: Lost Paradise to zupełnie nowy rozdział w sadze Hokuto Shinken! Jako mistrz stylu Hokuto Shinken, Kenshiro miażdży przeciwników gradem legendarnych śmiercionośnych technik, wiernie wzorowanych na oryginalnej mandze. Poza walką, Kenshiro może nawiązać kontakt z mieszkańcami Edenu i wykorzystać swoje umiejętności Hokuto Shinken obsługując bar, biorąc udział w wyścigach i innych ciekawych aktywnościach!
Ten produkt działa w następujących językach: Angielski
Opcjonalne zakupy w grze
1 gracz
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
©SEGA. ©Buronson & Tetsuo Hara/NSP 1983, Approved No. GA-217

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.