Mirror's Edge Catalyst

1 3 5 41 16
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 21 zł, PS+: 21 zł — Release date: June 9, 2016

Description Description

Wciel się w Faith, nieustraszonego gońca walczącego o wolność w Mieście Szkła. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się elegancką, nowoczesną metropolią, skrywa w sobie straszliwą tajemnicę. Zbadaj każdy zakątek – od najwyższych, pięknie oświetlonych dachów, po najgłębsze, pogrążone w mroku tunele. Miasto jest ogromne, otwarte, a w samym jego centrum znajduje się Faith. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby, łącz płynne ruchy bohaterki z zaawansowaną mechaniką walki, aby zapanować nad otoczeniem i ujawnić spisek. To Mirror’s Edge nowej generacji, zupełnie nowa jakość w gatunku przygodowych gier akcji.

Opcjonalne zakupy w grze

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 15 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2015 Electronic Arts Inc. Mirrors Edge to znak towarowy Electronic Arts Inc.

*OBOWIĄZUJĄ WAŻNE OGRANICZENIA I WARUNKI. SZCZEGÓŁY NA WWW.MIRRORSEDGE.COM. FINALNE INFORMACJE O PRODUKCIE, UMOWA UŻYTKOWNIKA ORAZ INFORMACJE O ZABEZPIECZENIACH TECHNICZNYCH BĘDĄ DOSTĘPNE NA WWW.EA.COM/PL/1/PRODUCT-EULAS. DO GRY MOŻE BYĆ WYMAGANE POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO ORIGIN, AKCEPTACJA UMOWY UŻYTKOWNIKA I DOKONANIE REJESTRACJI PRZY POMOCY KODU PRODUKTU. REGULAMIN, ZASADY OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ORAZ ZASADY DOTYCZĄCE PLIKÓW COOKIE SĄ DOSTĘPNE NA WWW.EA.COM/PL. ABY ZAŁOŻYĆ KONTO ORIGIN, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT. EA MOŻE WYŁĄCZYĆ FUNKCJE SIECIOWE PO 30 DNIACH OD ZAMIESZCZENIA STOSOWNEJ INFORMACJI NA WWW.EA.COM/PL/1/SERVICE-UPDATES.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)