The Quiet Man

PSN 63 zł 31,50 zł until 09/26/2019 1:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 31 zł, PS+: 31 zł — Release date: Nov. 16, 2018

Description

THE QUIET MAN™ to fabularna gra akcji, która łączy elementy „akcji na żywo”, realistyczne elementy stworzone przy użyciu grafiki komputerowej oraz dynamiczną rozgrywkę. Akcja rozgrywa się w ciągu jednej nocy, a gracze wcielają się w postać niesłyszącego bohatera Dane'a, który w „bezdźwięcznym” świecie chce poznać motywy stojące za porwaniem pewnej piosenkarki przez tajemniczego człowieka w masce. Rozpocznij podnoszącą adrenalinę przygodę, którą możesz rozegrać w całości za jednym razem.

Uwagi:
• Wcielasz się w postać niesłyszącego bohatera, Dane'a, i poznajesz świat z jego perspektywy — słysząc tylko niezrozumiałe dźwięki (bez pomocy napisów). Sprawia to, że musisz zupełnie samodzielnie interpretować zdarzenia podczas poszukiwań zamaskowanego mężczyzny.

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 26 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2018 SQUARE ENIX CO., LTD. All Rights Reserved.
THE QUIET MAN is a registered trademark or trademark of Square Enix Co., Ltd. SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of Square Enix Holdings Co., Ltd.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments