Futuregrind

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 42 zł, PS+: 42 zł — Release date: Jan. 22, 2019

Description

Zalicz idealny przebieg w najtrudniejszym sporcie wyczynowym przyszłości.

Wsiądź na motor i ruszaj na trasę w stylowej grze kaskaderskiej FutureGrind. Kluczem do sukcesu są niezwykłe triki, doskonałe umiejętności i oszałamiająca prędkość. Wykorzystaj swój futurystyczny motor, aby połączyć triki w potężne kombo na zawieszonych w powietrzu szynach. Uważaj tylko na kolor trasy – jeden błąd i wylecisz w powietrze.

Postaraj się zadowolić sponsorów, a będziesz zdobywać nowe motory i ścigać się na odjazdowych torach dla profesjonalistów. Pamiętaj jednak, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje – ktoś obserwuje każdy Twój krok. Kim jest ten ktoś i czego tak naprawdę od Ciebie chce?

Cechy:
– Multum ręcznie budowanych torów, na których sprawdzisz swoje umiejętności
– Różne motory dostosowane do różnych stylów gry
– Natychmiastowe restarty (przydadzą Ci się!)
– Rywalizacja w rankingach punktowych

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski


1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©2018 Milkbag Games Inc.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments