Heroes Trials

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 8,25 zł, PS+: 8,25 zł — Release date: Jan. 23, 2019

Description

Szybka i chwytająca za serce gra RPG pełna wyzwań!

Po wygnaniu wcześniejszego obrońcy Twojej wyspy, społeczność potrzebuje nowego bohatera. Długi trening rodzeństwa Elia i Zoel prowadzi ich do ostatecznych prób, które zdecydują, kto najlepiej nadaje się na nowego strażnika. W ostatecznej rozgrywce, będą musieli zmierzyć się z niegodziwą parą i czasem, aby udowodnić swoją wartość. Osiągnięcie szczytu nie będzie łatwym wyzwaniem!

Funkcje:
* Kontroluj 2 bohaterów z różnymi zdolnościami, aby rozwiązywać zagadki i przygotować swoją strategię bitwy.
* Zdecyduj, czy chcesz grać jako strzelec używając zaklęć Elia.
* Walcz o najlepszy czas w każdej próbie lub eksploruj swobodnie wyspę, aby odkrywać jej sekrety.
* Ciesz się zwartą i spójną fabułą w grze nie tracąc czasu na powtarzające się zadania.
Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4™ i PS Vita.

PS4™ & PS Vita

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2019 Ratalaika Games S.L.
© 2019 Shinyuden

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments