Song Of Memories

PSN 209 zł 79 zł until 09/26/2019 1:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 79 zł, PS+: 79 zł — Release date: Feb. 1, 2019

Description

Romantyczna powieść wizualna z mrocznym i złowieszczym klimatem. Poczuj emocje związane z poszukiwaniem swojej drugiej połowy w japońskiej muzycznej love story i przygotuj się do walki o swoją miłość w jednym z najtrudniejszych okresów w historii, gdy apokaliptyczny wirus rozprzestrzenia się po świecie i zagraża Twoim najbliższym.

1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 24 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© DICO Co., Ltd. Licensed by DICO Co., Ltd. to PQube Limited for America and European territories.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments