Access Denied

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 10,50 zł, PS+: 10,50 zł — Release date: Feb. 18, 2019

Description Description

Wzywamy wszystkich łamaczy kodów i miłośników gier logicznych! Nadszedł czas na przetestowanie mózgu, wsłuchując się w odgłosy deszczu i grzmotów, spróbuj swoich sił w serii zagadek, w które można zagrać na 36 poziomach.

Od obracających się tarcz, wprowadzania liczb i innych poleceń, masz przed sobą wiele pracy, ale w przypadku, gdy sprawdzi się twoja umiejętność rozwiązywania zagadek, będziesz miał szansę, aby zjeść ciastko i je mieć!

Czy odmowa dostępu będzie wciąż trwać, czy też pokonasz przeciwności losu i wszystkie przeszkody? Jest tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć.

Funkcje:
* 36 poziomów
* Grafika 3D
* Brak samouczków krok po kroku
* Realistyczny brzmiący deszcz i grzmot
* Rosnący poziom trudności zagadek w całej grze

Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4™ i PS Vita.

PS4™ & PS Vita

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2019 Ratalaika Games S.L.
© 2019 Stately Snail

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)