Star Wars Battlefront: Zestaw Hoth

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 54 zł, PS+: 54 zł — Release date: Feb. 26, 2019

Description

Zestaw zawiera: Edycję Ultimate STAR WARS™ Battlefront, STAR WARS™ Battlefront II i wyglądy dla Luke'a, Hana i Lei z Hoth do STAR WARS™ Battlefront II.

Opcjonalne zakupy w grze

1-2 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 8–40 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 53 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem ea.com/pl-pl/legal. Kod gry oraz określone materiały dźwiękowe i/lub wizualne © 2017 Electronic Arts Inc. STAR WARS © i TM 2017 Lucasfilm Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments