Crimson Keep

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 52 zł, PS+: 43,60 zł — Release date: March 6, 2019

Description Description

Zapuść się w głąb twierdzy Crimson Keep, nieustannie zmieniającego się labiryntu, w którym czyha pełno potworów, pułapek i skarbów. Odkryj zaginione ruiny prastarego zamku i oczyść je ze skrywanego przez nie zła. Poznaj tajemnice, które obdarzą cię wielką mocą – to być może twoja jedyna nadzieja na ucieczkę.

Crimson Keep to RPG akcji, w którym gracz stanie przed wyzwaniem eksploracji, zdobywania łupów i walki o przetrwanie. Czy zdołasz odnaleźć tajemniczą twierdzę Crimson Keep? Czy uciekniesz z tego upiornego miejsca? Czy też staniesz się pożywieniem dla nieprzebranych rzeszy bestii i potworów, które kryją się w jego zakamarkach?

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Crimson Keep developed by Ian Atherton & Ben Rog-Wilhelm, published by Merge Games Ltd. © 2019. Crimson Keep is a trademark or registered trademark of Ian Atherton & Ben Rog-Wilhelm. Merge Games is a trademark or registered trademark of Merge Games Ltd. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)