Daggerhood

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 8,25 zł, PS+: 8,25 zł — Release date: March 6, 2019

Description

Każdy powinien mieć jakąś umiejętność i dla Vincenta S. Daggerhooda, tą umiejętnością było złodziejstwo. Dzięki zwinnym rękom nie istniał łup, którego nie mógł zrabować, ani skrzynia skarbów, z którą nie mógł uciec.

Dla Daggerhooda życie było sielskie, aż nadszedł ten pamiętny dzień, w którym został w końcu złapany i w imię sprawiedliwości, aby zapłacić za swoje zbrodnie, został wrzucony do opuszczonych pieczar.
Nie jest to jednak koniec historii Daggerhooda, a jej początek.

Funkcje:
* 5 światów i 100 poziomów
* 5 wyjątkowych bossów
* Dodatkowe wyzwania na każdym poziomie wymagające od gracza zbierania skarbów i wróżek
* Nowa mechanika gry wprowadzana z każdym światem
* Platformówka z szybką akcją

Ten produkt Cross-Buy uprawnia Cię do pobrania wersji na PS4™ i PS Vita.

PS4™ & PS Vita

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
PS4: Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
PS Vita: Jednorazowa opłata za korzystanie z pobranej zawartości na 3 aktywowanych zgodnych systemach konsol przenośnych.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2019 Ratalaika Games S.L.
© 2019 Woblyware Oy

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments