Earth Defense Force: Iron Rain

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 189 zł, PS+: 189 zł — Release date: April 11, 2019

Description Description

● Podejmij wyzwanie ponad 50 misji i 5 poziomów trudności
Walka z najeźdźcą agresorem sięga granic chaosu. W grze znajdziesz kompilację ponad 50 arcyciężkich misji z 5 poziomami trudności, podczas których podejmiesz walkę z gigantycznymi wrogami i ich inwazyjną bronią.
●Testuj wojska zmechanizowane i broń
Staniesz się legendarnym zmechanizowanym żołnierzem i pokierujesz 4 rodzajami PA Gears. Podejmij walkę, korzystając do woli z kilkuset rodzajów broni oraz wyposażenia i odzyskaj nadzieję dla rodzaju ludzkiego!
●Spersonalizuj swoje pole walki
Wbudowana funkcja personalizacji postaci. Możliwość zmiany płci, twarzy, fryzury, sylwetki, głosu, ubioru i innych. Wyposażenie zawiera również możliwość wyboru charakteru postaci.
●Graj zarówno offline jak i online
Do wyboru tryb offline ze wsparciem dla gry na podzielonym ekranie oraz gra online, podczas której możesz zjednoczyć siły z oddziałami EDF na całym świecie.
1-2 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–8 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 14 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
©2019 YUKE’S ©2019 D3 PUBLISHER

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

DLC DLC

Hmd
PS4DLC DLC
Hmd
4,15 zł

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)