Earth Defense Force: Iron Rain Ultimate Edition

PSN 379 zł 249 zł   230,05 zł until 09/25/2019 6:59 p.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 249 zł, PS+: 230,05 zł — Release date: April 10, 2019

Description

'Ultimate edition' to pakiet składający się z oryginalnej wersji gry, Add on dystrybuowanych po dniu wypuszczenia gry na rynek oraz specjalnych dodatków dostępnych wyłącznie dla posiadaczy 'Ultimate Edition'.

'Ultimate edition' składa się z następujących elementów:
・oryginalna wersja gra
・8 specjalnych dodatków dostępnych wyłącznie dla posiadaczy UE
- Creation parts: Infantryman
- Add in-game currency 'Type73000'
- Creation parts: OneChanbara
- Creation parts: Bullet Girls
- Creation parts: Dream C Club
- Creation parts: SG/ZH
- Creation parts: Happy Manager
- Creation parts: Natsuiro HighSchool

・19 różnych rodzajów specjalnej broni, pojazdów, itemów, spersonalizowanych ubiorów i innych, które nie są dostępne w głównej wersji gry

・dodatkowe misje
Season pass z dodatkowym zestawem misji zawierających nowe operacje wojskowe. Planuje się dodanie nieznanych dotąd wrogów i uzbrojenia. Dodatki będą dostępne w późniejszym czasie już po dopuszczeniu oryginalnej wersji gry do sprzedaży.

1-2 graczy
Liczba Graczy W Sieci: 2–8 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 14 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©2019 YUKE’S
©2019 D3 PUBLISHER

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments