Battlefield 4 Edycja Premium

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 19,90 zł, PS+: 19,90 zł — Release date: Oct. 22, 2014

Description Description

Więcej za mniej z Edycją Premium Battlefield 4™! Przedstawiamy Battlefield 4, grę oferującą niezrównaną rozgrywkę wieloosobową, zniszczalne otoczenie i widowiskową walkę z udziałem pojazdów. Battlefield 4 Edycja Premium to zestaw, w którego skład wchodzi podstawowa wersja Battlefield 4 i usługa Battlefield 4 Premium, gwarantująca dostęp do 5 dodatków zawierających masę nowej zawartości do trybu wieloosobowego, w tym 20 nowych map, nowe tryby rozgrywki, a także zatrzęsienie broni i pojazdów. Dzięki temu zestawowi weźmiesz udział w starciach na wodzie w dodatku Wojna na morzu, staniesz do walki na majestatycznych mapach z Chińskiej nawałnicy, weźmiesz udział w bitwach piechoty w Zębach smoka, w dodatku Drugie uderzenie znajdziesz 4 uwielbiane przez fanów mapy z Battlefield 3, a w Ostatecznej rozgrywce ruszysz do boju z użyciem najnowszych zdobyczy techniki w błogim arktycznym krajobrazie.
TBD
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
©2014 Electronic Arts Inc. Battlefield i Battlefield 4 to znaki towarowe EA Digital Illusions CE AB. Wszystkie pozostałe znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.
FAKT PRZEDSTAWIENIA W GRZE BRONI LUB POJAZDÓW NIE OZNACZA PODJĘCIA WSPÓŁPRACY Z ICH PRODUCENTAMI ANI TEŻ REKLAMOWANIA CZY JAKIEJKOLWIEK INNEJ PROMOCJI TYCH PRODUKTÓW.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)