Final Fantasy XIV Online – Edycja Startowa

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: 29,50 zł, PS+: 29,50 zł — Release date: April 14, 2014

Description Description

Edycja startowa gry FINAL FANTASY XIV Online to znakomity sposób na rozpoczęcie przygody i skorzystanie z pełnej zawartości gorąco przyjętego przez krytyków dodatku FINAL FANTASY IV: A Realm Reborn.

Poznaj Eorzeę, ląd ukochany przez bogów i wykuty przez bohaterów. Twórz i personalizuj swojego unikalnego bohatera i odkrywaj krainę wspólnie ze znajomymi z całego świata. Rozpocznij przygodę swojego życia w stale zmieniającym się świecie FINAL FANTASY.
30 dni darmowej gry.

Do gry wymagana jest rejestracja użytkownika i subskrypcja usługi. Obowiązują ograniczenia wiekowe i inne warunki użytkowania. Wejdź na http://account.square-enix.com, by zapoznać się z regulaminem korzystania z usługi.


Wymagane zakupy w grze

Gracze sieciowi 2-64
minimalna ilość wolnego miejsca 60 GB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2010 - 2019 SQUARE ENIX CO., LTD. All Rights Reserved.
FINAL FANTASY, FINAL FANTASY XIV, FFXIV, SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of Square Enix Holdings Co., Ltd.
HEAVENSWARD is a registered trademark or trademark of Square Enix Co., Ltd.


Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

DLC DLC

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)