Zone Of The Enders — HD Collection Polska

1 5 16 3 13
Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 10

Price change history Price change history

Lowest price: 16,50 zł, PS+: Darmowe
Release date: April 24, 2013

Comments Comments

Description Description

Kompatybilne z PlayStation®3.
Przeżyj przygodę po raz pierwszy w jakości HD! Przeżyj ekscytującą walkę latających robotów. Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłeś! Zawiera specjalną edycję ZOE: The 2nd Runner. Piękne nowe animacje z legendarnego studia Sunrise.
1-2 graczy
minimalna ilość wolnego miejsca 2 MB
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p, 1080i, 1080p
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Computer Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Computer Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2013 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.