Superpakiet Dead Space Polska

Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 9

Price change history Price change history

Lowest price: 12,50 zł, PS+: 12,50 zł
Release date: May 9, 2012

Comments Comments

Description Description

Ten pakiet zawiera cyfrową licencję na Dead Space™ oraz wszystkie rodzaje kostiumów i broni możliwe do pobrania w Dead Space™: Astronaut, Big Gun, Heavy Damage, Hot Rod, Military, Obsidian, Pedestrian, Scorpion, Speed Kills i Tank Packs. Zakup tego przedmiotu nie jest refundowany.
1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p
Funkcja wibracji DUALSHOCK®3
Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata za korzystanie z plików do pobrania na maksymalnie dwóch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.
© 2008 Electronic Arts Inc. EA, logo EA oraz logo Dead Space są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Nazwy, projekty i znaki towarowe wszystkich produktów należą do ich prawnych właścicieli i mogą zostać użyte za ich zgodą. Wszystkie pozostałe znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.