Mount & Blade: Warband

1 2 4 50
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 21 zł, PS+: 21 zł — Release date: Sept. 16, 2016

Description

Mount & Blade: Warband to wspaniała seria, przywracająca do życia średniowieczne pola walki z prawdziwą bitwą konną i szczegółowym systemem walki.

• Obszar pustynny gry o dowolnym kształcie. Możesz wybrać jakiekolwiek miejsce na świecie spośród ponad stu wyjątkowych lokacji takich jak: wioski, zamki czy miasta.
• Przełomowe bitwy konne.
• Bardzo zaawansowane i intuicyjne systemy walk na miecze.
• Walka konna i piesza z użyciem wielu rodzajów średniowiecznej broni, z których każda posiada wyjątkowe funkcje .
• Możesz stać się kimkolwiek zechcesz, od samotnego poszukiwacza przygód po władcę frakcji.
• Różnorodne kultury z wyjątkowymi rodzajami wojska i uzbrojenia.
• Bitwy w trybie multiplayer do 32 graczy. Tryb multiplayer zawiera następujące tryby Deathmatch, Team Deathmatch, Zdobądź flagę, Podbój, Bitwa oraz Oblężenie.


1 gracz
Liczba Graczy W Sieci: 2–64 - Tryb online dla wielu graczy w pełnej wersji gry jest dostępny tylko dla członków PlayStation®Plus
minimalna ilość wolnego miejsca 64 MB
Funkcja Wibracji DUALSHOCK®4
Obsługa Gry Zdalnej
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Wykorzystuje Kamerę PlayStation®Camera
Kontroler nawigacyjny PlayStation®Move lub kontroler bezprzewodowy będą wymagane do funkcji sterowania ruchem.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments