Loading Human: Chapter 1 VR

PSN 169 zł 33 zł until 10/03/2019 4:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 33 zł, PS+: 32,10 zł — Release date: Oct. 13, 2016

Description

Loading Human jest przygodową grą osadzoną w przyszłości. Twój umierający uciec, będący szanowanym naukowcem, wezwał cię do swojej bazy na Antarktydzie, abyś wysłać cię w intensywną, międzygwiezdną misję. Cel jest jeden: odzyskać Quintessence - trudne do zdobycia źródło energii, mogące odwrócić proces starzenia.

Gra Loading Human powstała wyłącznie z myślą o rzeczywistości wirtualnej, dzięki czemu w pełni korzysta z możliwości dzisiejszego sprzętu VR i kontrolerów ruchowych, tworząc niewiarygodnie immersyjne środowisko. Loading Human to niewiarygodnie swoboda w poruszaniu się po świecie i nieskrępowanym zwiedzaniu go, osiągnięta przez umieszczenie gracza w samym środku naładowanej emocjami historii, sprawiającej, że naprawdę ją przeżywasz. W trakcie podróży przez Loading Human będziesz musiał podjąć wiele trudnych decyzji oraz wejść w bliski kontakt z innymi ludźmi.1 gracz
minimalna ilość wolnego miejsca 5 GB
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p
Kontroler ruchu PlayStation®Move i kamera PlayStation®Eye opcjonalne
Do korzystania z tego produktu niezbędne są gogle PlayStation®VR oraz kamera PlayStation®Camera.

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

©2016 Untold Games. All rights reserved. Untold Games and the Untold Games logo are trademarks of Untold Games, Ltd. Published under license by Maximum Games™. Maximum Games™ and the Maximum Games™ logo are trademarks of Maximum Games, LLC. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments