Dragon Quest Builders

PSN 249 zł 124,50 zł until 09/26/2019 1:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 99 zł, PS+: 99 zł — Release date: Nov. 15, 2016

Description

Wieki temu kraina Alefgard została pogrążona w ciemności przez okropnego i złowrogiego Dragonlorda, władcę wszystkich potworów. Ludzkość została pozbawiona mocy budowania i zmuszona do tułaczki poprzez zgliszcza swojego niegdysiejszego domu, żebrania i przeszukiwania rumowisk, by przeżyć.

Teraz wszystko zależy od ciebie - legendarnego Budowniczego wybranego przez samą Boginię, abyś przywrócił ludziom moc tworzenia i odbudował Alefgard. Tylko gdy cud wyobraźni zostanie zwrócony, ludzkość będzie mogła obalić rządy złego Dragonlorda raz na zawsze!

BUDUJ DLA ZABAWY. Zbieraj materiały, wytwarzaj przedmioty i buduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz!
BUDUJ DLA PRZYGODY. Rozegraj wspaniałą i wielką przygodę w otwartym świecie pełnym zapadających w pamięć postaci i niebezpiecznych potworów.
Buduj, ABY OCALIĆ ŚWIAT! Korzystaj z mocy tworzenia w walce przeciwko panującemu Dragonlordowi i przywróć pokój zdruzgotanej krainie.

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

© 2016 ARMOR PROJECT/BIRD STUDIO/SQUARE ENIX All Rights Reserved. © SUGIYAMA KOBO
DRAGON QUEST, DRAGON QUEST BUILDERS, SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of Square Enix Holdings Co., Ltd.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments