Uncharted 3: Oszustwo Drake'A Remastered

1 4 5 49
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 25 zł, PS+: 23,60 zł — Release date: Nov. 16, 2016

Description

NIESAMOWITA PODRÓŻ

Dołącz do nieustraszonego podróżnika Nathana Drake'a w poszukiwaniach zagubionej „Atlantydy Pustyni”.

Od niebezpiecznych londyńskich ulic aż po Półwysep Arabski – po drodze stoczycie walkę z nowymi, jeszcze groźniejszymi przeciwnikami i wspólnie przeżyjecie ekscytującą przygodę.

Poznaj trzecią odsłonę wysoko ocenianej serii gier akcji, która na nowo zdefiniowała gatunek.

NIEUSTRASZONY POSZUKIWACZ:
• Wyrusz na przygodę, która łączy fabułę z pełną napięcia akcją, zacierając granicę pomiędzy grami komputerowymi a filmami rodem z Hollywood.
• Walcz na jeszcze więcej sposobów – walki wręcz z kilkoma przeciwnikami naraz, nowe ataki i możliwości ukrywania się.
• Dodatkowym wyzwaniem będzie zbieranie artefaktów, które pozwolą ci odblokować ukryte elementy.

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Uncharted™ 3: Oszustwo Drake'a Remastered ©2011-2016 Sony Interactive Entertainment America LLC. Published by Sony Interactive Entertainment Europe. Created and developed by Naughty Dog LLC. “Uncharted” is a trademark of Sony Interactive Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments