Uncharted 2: Pośród Złodziei Remastered

1 4 10 38
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: 25 zł, PS+: 23,60 zł — Release date: Nov. 16, 2016

Description

PRZYGODA TRWA...

Powróć do świata poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a i zanurz się w kolejnej przygodzie pełnej niebezpieczeństw, egzotycznych miejsc i bohaterskich misji ratunkowych.

Podejmij się rozwikłania tajemnic przeklętego rejsu Marco Polo i leżącej rzekomo w Himalajach, mitycznej doliny Shangri-La. Na swojej drodze spotkasz wiele znajomych twarzy, a także zupełnie nowych, śmiertelnych wrogów, w tym niebezpiecznego zbrodniarza wojennego.

Rozwiąż skomplikowane zagadki, staw czoła swoim śmiertelnym wrogom i przemierz zróżnicowane tereny: od śnieżnych krajobrazów, poprzez dżungle, aż po zniszczone wojną miasta i starożytne świątynie.

Poznaj kultową grę akcji z PlayStation®3 na swojej PlayStation®4.

OPOWIEŚĆ O WIELU MIASTACH:
• Śledź dalsze losy legendarnego łowcy skarbów Nathana Drake'a w opowieści o niebezpieczeństwach, bohaterstwie i zdradzie.
• Poznaj fascynującą historię, która łączy ekscytujące sekwencje filmowe z unikalną mieszanką akcji, zagadek i humoru.

1 gracz
Ekran w rozdzielczości HDTV: 720p,1080i,1080p

Pobieranie tego produktu podlega Warunkom świadczenia usługi w sieci PlayStation Network oraz naszym Warunkom korzystania z oprogramowania, a także wszelkim innym konkretnym warunkom dodatkowym powiązanym z tym produktem. Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie pobieraj tego produktu. Inne ważne informacje można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi.
Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4. Korzystanie z tego elementu na podstawowym PS4 nie wymaga wpisywania się do sieci PlayStation Network, jest to jednak wymagane w przypadku innych systemów PS4.
Przed rozpoczęciem korzystania z tego produktu należy zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia w sekcji Ostrzeżenia zdrowotne.
Library programs ©Sony Interactive Entertainment Inc. wyłączna licencja podmiotu Sony Interactive Entertainment Europe. Obowiązują Warunki korzystania z oprogramowania. Informacje dotyczące wszystkich praw użytkowania można znaleźć pod adresem eu.playstation.com/legal.

Uncharted™ 2: Pośród złodziei Remastered ©2009-2016 Sony Interactive Entertainment America LLC. Published by Sony Interactive Entertainment Europe. Created and developed by Naughty Dog LLC. “Uncharted” is a trademark of Sony Interactive Entertainment Europe. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments