Grow Home Türkiye

2 17
Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 5

Price change history Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: Ücretsiz
Release date: Sept. 1, 2015

Comments Comments

Description Description

Grow Home'da dev bir uzaylı bitkinin tohumlarını ekerek gezegenini kurtarma görevini üstlenen robot BUD (Botanical Utility Droid) olarak oynuyorsun. BUD, görevdeyken tuhaf bitkiler ve hayvanların yaşadığı bir uçan adalar dünyasını keşfedecek.
Dev bitkiyi yetiştir ve daha da yükseklere çıkmak için eşsiz tırmanma becerilerini kullan, ama dikkat et... En ufak bir yanlış hamlede uzun bir düşüş yaşarsın!
Tırmanma: Prosedürel animasyon BUD'ın ellerini bağımsızca hareket ettirmeni sağlayarak, benzersiz ve sınırsız bir tırmanma deneyimi yaşatır.
Yetiştirme: Dev uzaylı bitkiye rehberlik edip üzerinde gezinerek gökyüzünde kendi yollarını yarat. Yetiştirdiğin her şeye tırmanabilirsin. Bitkiyi bir köprü, güvenlik ağı veya sanatsal ifade aracı olarak kullanabilirsin.
Keşif: Bu yabancı dünyanın her kuytu köşesini keşfe çık ve BUD'ın becerilerini geliştiren kristalleri topla. Bu fiziksel oyun ortamında tuhaf bitkilerin çoğu görevinde yardımcı olacak sıra dışı özelliklere sahip.
1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2015 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.