Assassin's Creed Naval Edition

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺26,69, PS+: ₺26,69 — Release date: Aug. 27, 2015

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Bu sürümün içeriği:

• Assassin’s Creed Black Flag: Yıl 1715. Korsanlar Karayipler’de hüküm sürüyor ve kanunsuz bir Cumhuriyet kurmuşlar. Bu haydutların arasında, Suikastçıların eğittiği ve etrafa korku salan Edward Kenway adlı genç bir kaptan da var.

• Assassin’s Creed Rogue: 18. yüzyıl. Kuzey Amerika. Shay Patrick Cormac bıçaklarını kendisine çevirenleri ortadan kaldırarak intikamını alacak.

Oyun içi satın alma opsiyonu

Players: 1
Network Features
Minimum Save Size: 18mb
HDTV Screen resolution: 720p, 1080i, 1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2014 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin’s Creed, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments