Suikoden III

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺11,89, PS+: ₺11,89 — Release date: June 22, 2015

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Bilinmeyen bir güç, True Runes'u arıyor ve dünyayı yok etmeye çalışıyor. Grassland War'da düşman kuvvetlerinden gelen üç hayat yaşayan her şeyin kaderini ellerinde tutmaktadır. Bu üçü Flame Champion'ın gizemlerini keşfedebilecek, True Runes'u bulabilecek ve kaderlerini sonsuz değişim tarihinde yerine getirebilecek mi? Üç karşıt bakış açısından bu epik hikayeyi yaşayın. Büyük bir kale kasabası inşa ederek 108 Kader Yıldızı toplayın. Şimdi ilk kez bulabileceğiniz daha önce piyasaya sürülmemiş bu klasik RPG'de bu üçlünün gücünü serbest bırakın. (Lütfen bu oyunun sadece İngilizce dilindedir)

Bu ürün bir PlayStation®2 oyununun benzetilmiş versiyonudur. Orijinal PS2™ versiyonundaki çevrimiçi işlevsellik dahil bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2015 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments