Bioshock 2 Complete Pack

PSN ₺139 ₺55,60 −60% until 01/18/2020 2:59 a.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99 — Release date: June 5, 2015

Description

Get the full game of BioShock 2 and all of the addon content: Sinclair Solutions Tester Pack, Rapture Metro, Kill ‘em Kindly, Zigo & Blanche, The Protector Trials and the award winning Minerva’s Den.
Step into the boots of the most iconic denizen of Rapture, the Big Daddy, as you travel through the decrepit and beautiful fallen city, chasing an unseen foe in search of answers and your own survival.
Extend your multiplayer experience with Sinclair Solutions Tester Pack, Rapture Metro, Kill ‘em Kindly and Zigo & Blanche.
Challenge your ability to protect the Little Sisters in The Protector Trials.
Uncover the mystery of The Thinker and explore an all new area of Rapture in Minerva’s Den. Experience the complete BioShock 2 award winning experience with this special Pack.

1 player
HDTV screen resolution: 720p, 1080i, 1080p
DUALSHOCK®3
Network Features
Network Players 2-10

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments