Toren

1 4 7
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: May 12, 2015

Description Description

Toren'in gizemli ve ebedi dünyasını keşfet. Bu karanlık macerada kendini keşfetme yolculuğu sırasında bir bebekten genç bir yetişkine dönüşen Ayın Çocuğuna rehberlik yap. Tutsak olduğu kuleden çıkmaya çalışırken, bilmeceleri çöz ve amacını keşfetmede zorlandıkça canavarları alt etmesi için ona nasıl yardımcı olacağını öğren.
Bu Brezilyalı bağımsız film yapımcısı Swordtales'in ilk macera oyunu. Aldığı birkaç ödül sayesinde güzel ve benzersiz sanatı ile tanınan oyun Brezilya Kültür Bakanlığı tarafından destekleniyor. Yolculuğun belirginleştikçe Toren'in arkasındaki hikayeyi ve gerçek kaynağını ortaya çıkaran şiir parşömenleri keşfedeceksin. Hikaye ilerledikçe karakterinin öğrendiği her bir deneyimden ve hayatındaki her aşamadan yeni teknikler ve mücadeleler yaratarak küçük bir çocuktan yetişkin bir kadına dönüşecek.
1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
Toren ™ , Toren Game ™ , Swordtales ™ve oyundaki diğer isim ve karakterler Toren ™ 2015 Swordtales - ALCV Entertainment Digital LTD.
© 2015 Swordtales - ALCV Entertainment Digital LTD. Tüm hakları saklıdır.
© Versus Evil LLC. 2015 Tüm hakları saklıdır.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments

Ой-ёй
что-то пошло не так

Возникла проблема и оплата не прошла. Ничего страшного, попробуйте ещё раз или напишите мне, я постараюсь помочь разобраться с проблемой.

Если не ответил сразу — обязательно отвечу чуть позже!

Спасибо!
оплата прошла успешно

Теперь вам доступны все функции Premium-подписки.

Как только выйдет новый функционал — он будет сразу
 у вас доступен.

Если есть вопросы или предложения — обязательно пишите, сервис становится лучше благодаря вам!

100 ₽ в месяц
по-божески
  • Отключение рекламы на сайте
  • Цены в других регионах
  • Игровые рекомендации
  • ULTIMATE функционал
  • Чистокровная верховая — вороная в тёмных яблоках (нет)