Gradius V

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺8,69, PS+: ₺8,69 — Release date: April 22, 2015

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Uzun süre önce uzayın karanlık derinliklerinden doğan yok edici bir yaşam formu, Gradius Army ile zorlu bir savaşta yok edilmişti. Ama yaşam formunun geri kalan hücreleri nasıl olduysa hayatta kaldı. Yavaş ama emin şekilde hücreler çoğaldı ve Bacterian denilen yeni bir tür hücre oluşturmaya başladı. Gradius Army'nin süper uzaysal zamana ait bir dövüşçü olan Can Vic Viper, dış uzayı kötü imparatorluktan kurtarmak için zamanında karşı atağa geçer.

Bu ürün bir PlayStation®2 oyununun benzetilmiş versiyonudur. Orijinal PS2™ versiyonundaki çevrimiçi işlevsellik dahil bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi'ne ve bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2015 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments