Call Of Duty: Black Ops II Gold Edition

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺29,99, PS+: ₺29,99 — Release date: April 15, 2015

Description

(NPEB-01204 ENG/FRE)
Hayranların beklentilerinin sınırlarını aşarak rekor satış yapan serinin bir parçası olan Call of Duty®: Black Ops II, oyuncuları yakın bir gelecekteki teknoloji ve silahların yeni bir savaş türü oluşturduğu 21. Yüzyıl Soğuk Savaşına götürüyor. İçerisinde tamamı yeni dört Çok Oyunculu harita, bir yeni Zombi haritası ve yeni bir Zombi oyun modu ile Call of Duty oyununda ilk defa olmak üzere yepyeni bir Çok Oyunculu silah yer alan Call of Duty®: Black Ops II'nin ilk DLC Harita Paketi olan Revolution yer alıyor.

Oyun içi satın alma opsiyonu

Call of Duty®: Black Ops™ II Gold Edition

PlayStation®3 ile uyumludur.
minimum 5MB alan gerekir
1 - 4 Oyuncu
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p 1080i 1080p
Ağ Özellikleri18

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© 2012 Activision Publishing, Inc. Activision and Call of Duty are registered trademarks of Activision Publishing, Inc. All other trademarks and trade names are the properties of their respective owners

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments