Suikoden

PSN ₺22 ₺8,80 −60% until 01/17/2020 11:59 p.m.
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺7,50, PS+: ₺7,50 — Release date: Feb. 4, 2015

Description

PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita ve PlayStation®TV ile uyumludur.

Vefasızlık, Scarlet Moon İmparatorluğunu kemiriyor. Fakat İmparatorluk mu çöküyor yoksa sadece insanları mı vefasız? İhanetin, açgözlülüğün ve onurun bu epik hikâyesinde gerçeği bulmaya çalışan genç İmparatorluk Muhafızı rolünü oyna. Toprakların zorbalığın elinden kurtarmak için 108 Kader Yıldız topla ve savaşa katılmalarını sağla.

Bu ürün PlayStation® (PS one®) klasiğinin benzetilmiş versiyonudur. Orijinal (PS one®) versiyondaki bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı ve 3 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

(C)2009 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments