Suikoden II

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺7,50, PS+: ₺7,50 — Release date: Feb. 4, 2015

Comments

Description

PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita ve PlayStation®TV ile uyumludur.

Kingdom of Highland, komşularıyla olan barış anlaşmasının tadını çıkarıyor. Politik ittifak oluşturuldu ve kader eziyetini entrikaları ilerlediği için sınırlar güçlendirildi. Bir keşif yolculuğuna çık, yıkıcı germen sihrini öğren, kaleleri yönet ve askeri birlikleri komuta et. 108 Kader Yıldızının efsanesini yaşa

Bu ürün PlayStation® (PS one®) klasiğinin benzetilmiş versiyonudur. Orijinal (PS one®) versiyondaki bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı ve 3 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2014 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.