Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

1 5 9 19 15
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺14,99, PS+: ₺14,99 — Release date: Dec. 17, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Metal Gear Solid 4: Vatansever Silahları, seçilmiş paralı asker orduları ile büyük grupların üstünlük için savaştığı savaşın yarasını almış gelecekte belirginleştirildi. Bu harap edilmiş dünya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Doğu Avrupa dahil olmak üzere gezegendeki birçok önemli yere sızmakla görevlendirilen eski bir Solid Snake'in savaş yorgunu gözleriyle görür. Böyle olunca da Snake hikayesinin bu destansı sonu, yaşlı kahraman üzerinde görülmemiş bir kontrol sağlayan tam bir kontrol sistemi, çığır açan bir muharebe unsuru sağlar ve önemli hikaye çizgilerini yanıtlanmamış soruları birleştirir.

1 Oyuncu
minimum 5 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
Ağ Özellikleri

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2014 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments