Sherlock Holmes: Crimes And Punishments Türkiye

1 6 12 6
Email me when the price drops 2
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game 3

Price change history Price change history

Lowest price: ₺23,99, PS+: ₺21,09
Release date: Nov. 12, 2014

Comments Comments

Description Description

BAY HOLMES'UN YETENEKLERİ BİZDEN, KIVRAK ZEKASI SİZDEN!
Siz Sherlock Holmes'sunuz. Bir dedektif olarak heyecan verici ve farklı türdeki altı davayı çözmek için etkileyici yeteneklerinizi kullanın: cinayetler, kayıp şahıslar, şaşırtıcı hırsızlıklar ve kimi zaman sizi fantastik diyarlara sürükleyecek çok sayıda soruşturma.
Suçlar & Cezalar oyunundaki mükemmel eylem özgürlüğü, soruşturmalarınızı uygun gördüğünüz şekilde yürütmenize olanak sağlar. İzini sürmek istediğiniz yolları seçin, sanıklarınızı sorgulayın ve çıkardığınız sonuçlardan suçlu tarafı bulun. Hiç beklenmedik sürpriz sonuçlar da ortaya çıkabileceğinden suçluların kaderlerini akıllıca davranarak belirleyin.
Bu ürün, oyun içi konuşmalarda belirtilen dilleri desteklemektedir:İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca
1 Oyuncu
minimum 9 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
©Copyright 2014 Frogwares. Published under license and authorization of Frogwares. All rights reserved. Copyright 2000-2014 “Sherlock Holmes” and Frogwares and their respective logos are trademarks of Frogwares. Focus, Focus Home Interactive and its logos are trademarks or registered trademarks of Focus Home Interactive. All rights reserved. All other company names, brand names and logos are property of their respective owners. “Sherlock Holmes”, inspired by the Adventures of Sherlock Holmes written by Sir Arthur Conan Doyle. All other trademarks or registered trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.