Battlefield 4 Premium Sürümü

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺20,99, PS+: ₺20,99 — Release date: Oct. 22, 2014

Description

Battlefield 4™ Premium Sürümü ile daha fazlasın! Takım tabanlı eşsiz çok oyunculu modu, imha edilebilen dinamik ortamlar ve destansı motorlu birlik savaşlarıyla Battlefield 4 deneyiminin son noktasındasın. En geniş topyekün savaş koleksiyonu Battlefield 4 Premium Sürümünde, Battlefield 4 oyunu ve Battlefield 4 Premium üyeliği var. Bu üyeliğe dahil beş temalı dijital genişletme paketinde 20 yeni harita, yeni oyun modları, birçok yeni silah ve motorlu birlik gibi yeni çok oyunculu içerikler bulunuyor. Bu koleksiyonla çeşitlilik daha da artıyor: Naval Strike'da dramatik amfibi aksiyonu, China Rising'in görkemli seviyelerinde muharebeler, Dragon's Teeth'de piyade odaklı şehir çatışmaları ve Final Stand'in keyifli arktik ortamında deneysel yüksek teknoloji savaşları. Ayrıca fanların Battlefield 3'teki favori dört haritası da Second Assault'ta yeniden tasarlandı.

TBD

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2014 Electronic Arts Inc. Battlefield ve Battlefield 4, EA Digital Illusions CE AB kuruluşunun ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi sahiplerine aittir.
BU OYUNDAKİ HİÇBİR SİLAH VEYA ARAÇ TASVİRİ, HERHANGİ BİR SİLAH VEYA ARAÇ ÜRETİCİSİ İLE İLİŞKİ, SPONSORLUK VEYA DESTEK BAĞI BULUNDUĞUNU GÖSTERMEZ.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments