F1 2014

Email me when the price drops 1
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.
When the price drops, we will send you an email
This feature is available for all registered users.
I have this game

Price change history Price change history

Lowest price: ₺18,39, PS+: ₺18,39 — Release date: Oct. 17, 2014

Description Description

PS3™ Essentials - The Best of PlayStation®3
PlayStation®3 ile uyumludur.
Bugüne kadarki en erişilebilir FORMULA 1™ oyununda yeni turbo FORMULA ONE™ otomobillerinin gücünü hissedin, ayrıca oyunu seviyenize uygun olarak ayarlayan yeni sürücü değerlendirme sistemi, daha kısa kariyer seçenekleri ve yeni Çok Kolay modunun keyfini çıkarın. F1 2014, Rusya ve Avusturya'daki yeni pistler de dahil 2014 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ içindeki tüm otomobil, sürücü ve pistleri içerir.
1-2 Oyuncu
minimum 455 KB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi
Ağ Özellikleri
Ağ Oyuncuları 2-16
Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.
© 2014 The Codemasters Software Company Limited ('Codemasters'). All rights reserved. 'Codemasters”®, “Ego”® and the Codemasters logo are registered trade marks owned by Codemasters. “Codemasters Racing”™ and “RaceNet”™ are trade marks of Codemasters. Uses Bink Video. An official product of the FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP.
The F1 FORMULA 1 logo, F1 logo, F1 FIA FORMULA 1 WORLD CHAMPIONSHIP logo, FORMULA 1, FORMULA ONE, F1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing BV, a Formula One group company. Licensed by Formula One World Championship Limited. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments Comments