International Track And Field

The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺6,60, PS+: ₺6,60 — Release date: Oct. 15, 2014

Description

PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita ve PlayStation®TV ile uyumludur.

International Track & Field, gerçek oyuncuların dayanamayacağı bir meydana okuma sunar. 11 kas zorlayıcı oyun seni yormayı garanti ediyor. International Track & Field, orijinal 80'lerin ses getiren, 3D grafik ve 32 bit sesle PSOne için güncellenmiş arcade oyunlarının heyecanını sunuyor. Nihai çok oyunculu beceri, dayanıklılık ve ağrı eşiği testi!

100 m Koşu ve 110 m Engelli Yarışında bilgisayar veya üç adede kadar arkadaşınla boy ölçüş. Uzun Atlamada, Yüksek Atlamada ve Üç Adım Uzun Atlamada en üst seviyeye çık. Sırıkla Yüksek Atlamada gökyüzüne ulaş. Çekiç, Disk, Gülle ve Cirit Atmadaki müsabakaları kazan. Ve son olarak 100 m Serbest Stil yüzmede altın madalya için yarış.

Bu ürün PlayStation® (PS one®) klasiğinin benzetilmiş versiyonudur. Orijinal (PS one®) versiyondaki bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı ve 3 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Taşınabilir Konsol sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

(c) 1996 2008 Konami Digital Entertainment

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments