Resonance Of Fate

1 3 5 40 28
The site works 24/7 thanks to advertising
Please consider supporting us by disabling AdBlock.

Price change history

Lowest price: ₺11,25, PS+: ₺11,25 — Release date: Sept. 24, 2014

Description

PlayStation®3 ile uyumludur.

Resonance of Fate™, oyun dünyasının en tanınmış RPG serilerinden Star Ocean™ ve Valkyrie Profile™ gibi yapımların ardındaki isim olan RPG geliştiricisi tri-Ace tarafından geliştirilmiştir. SEGA ve tri-Ace, şimdi odak noktasını ateşli silahlar ve steampunk tarzı bir dünyanın oluşturduğu sinematik ve aksiyona dayalı bir oyun sistemiyle RPG türüne yeni bir soluk getiren Resonance of Fate’i sunuyor.

1 Oyuncu
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p
DUALSHOCK®3 Titreşim İşlevi

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
İndirilen içeriklerin 2 adede kadar etkinleştirilmiş uyumlu Ev Konsolu sisteminde kullanımı için tek seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

© SEGA. SEGA, the SEGA logo and RESONANCE OF FATE are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

Information taken from the official PSN site, with all rights reserved.

Comments